Vo www.zahradnynabytok24.sk ponúkame lehotu na rozmyslenie a to do 14 dní odo dňa doručenia. Počas tejto doby môžete výrobok skúsiť ako by ste to urobili v kamennom obchode. Doba 14 dní slúži na vyskúšanie, nie používanie! Akonáhle výrobok začnete používať, lehota sa končí.

Odporúčame vám aby ste skontrolovali obsah výrobku hneď po doručení. Ak je poškodený alebo neúplný, dajte nám vedieť kontaktovaním nášho zákazníckeho servisu. Ak nie ste spokojný s výrobkom, je možné ho vrátiť ak:

Výrobok je kompletný Ak je v originálnom balení a v pôvodnom stave. Postup reklamácie je nasledovný. Musíte kontaktovať náš zákaznícky servis do 14 dní, aby ste nás informovali, že chcete vrátiť časť, alebo celú Vašu objednávku. Vrátime vám platbu, ktorú ste vykonali v plnej výške do 14 dní po tom, čo sme obdržali výrobok.

Po oznámení vám zašleme informácie o vrátení a naplánujeme vyzdvihnutie výrobku.

Celú sumu vrátime do 14 dní od obdržania vráteného tovaru. Majte na vedomí, že pokiaľ je to technicky možné, úhrada bude vyplatená na ten istý účet a rovnakým spôsobom, ako bola objednávka vykonaná.